Analizy i badania rynku. Nowa marka Market Hub

Niezmiennie od 14 lat kluczem działalności pod obecną nazwą Infobrokerska.pl jest dostarczanie informacji. Informacji i danych opracowanych w postaci badań i analiz rynku. Informacji w postaci różnego rodzaju zestawień, ale także informacji i wiedzy skąd rzetelne dane pozyskiwać i w jaki sposób. O tym nie tylko mówimy, ale przede wszystkim ćwiczymy z uczestnikami w trakcie naszych szkoleń. To dwa różne obszary, które rozwijają się niezależnie od siebie. Dlatego przyszedł czas na ich rozdzielenie.

Poznaj Market Hub

Nowa marka to przede wszystkim ułatwienie komunikacji z nami. Rozdzielenie jej dla odbiorców zainteresowanych szkoleniami lub tylko analizami rynku i badaniem konkurencji. Wszystkie szkolenia pozostają pod marką Infobrokerska.pl. Analizy rynku i konkurencji realizujemy pod szyldem marki Market Hub. W ofercie Market Hub znajdują się:

  • analizy i badania rynku;
  • usługi due diligence,
  • analizy i badania konkurencji, 
  • usługi doradcze,
  • analizy dla start-upów,
  • oraz research dla biznesu.

Zarówno Infobrokerska.pl jak i Market Hub pozostają w strukturach grupy Infomedia Group. To znaczy, że nad realizacją projektów i zleceń oraz dalszym rozwojem obu marek niezmiennie kierują Patrycja Hrabiec-Hojda i Justyna Trzeciakowska.

Grupa Infomedia Group

W portfolio grupy Infomedia Group oprócz marki Infobrokerska.pl oraz od tego roku marki Market Hub funkcjonuje OSINTBase. To jedna z największych baz danych dotyczących OSINT. Znajdują się w niej tysiące źródeł informacji oraz narzędzia do wykorzystania w białym wywiadzie. 

Kolejna marka to Google Hacking, pod nazwą której wydałyśmy książkę Google Hacking.Jak szukać w Google, aby zarabiać pieniądze, budować biznes i ułatwić sobie pracę. Publikacja pojawiła się w ubiegłym roku i jest jedyną jak na razie na polskim rynku książką o praktycznych aspektach korzystania z wyszukiwarki Google i poszukiwania informacji w sieci. 

Rynek Informacji

W ekosystemie zarządzanym przez Patrycję i Justynę funkcjonuje również Fundacja na Rzecz Rozwoju Rynku Informacji i Społeczeństwa Informacyjnego „INFOBROKERSKA” z portalem Rynek Informacji

 

Zapraszamy do współpracy z Market Hub wszystkich zainteresowanych analizami rynku i badaniem konkurencji, poszukiwaniem i weryfikowaniem informacji dla biznesu i nie tylko.